Mõnusalt mitmekülgne töö

Kaisa Kure, raamatupidamise grupijuht

Tööl alates septembrist 2006

Kui ma algaja raamatupidajana alustasin, ei osanud ma ettegi kujutada, kui palju väljakutseid ja võimalusi enese arendamiseks pakub mulle üks finantsalal tegutsev organisatsioon.

Aastate jooksul on minu tööülesanded palju mitmekülgsemaks muutunud. Lisaks raamatupidamisele tegelen nüüd ka Tartu raamatupidamise osakonna töö korraldamisega ja kvaliteedikontrolliga, samuti aitan uutel töötajatel sisse elada ning juhendan praktikante. Lisaks suhtlen olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega.

Koos olemise tunne on oluline

Mulle meeldib Grant Thornton Balticus töötada seetõttu, et siin on palju sisekoolitusi ning erinevaid arendavaid ja motiveerivaid ühisüritusi (aastakonverents, kevadmatk jne). Kindlasti on olulised ka toetavad ja sõbralikud kolleegid ning paindlik töökorraldus.

Hindan väga meie organisatsiooni väärtusi, eriti koostööle ja nõustamisele orienteerumist. Rõõm on töötada koos väga pühendunud, tarkade ja andekate kolleegidega, kes iga päev annavad endast parima, et leida veel parem lahendusviis nii sise- kui ka välisklientidega tegelemisel.

Kuna inimene õpib kogu elu, siis edaspidi sooviksin ennast arendada rohkem finantsanalüüsi ja juhtimise poole pealt. Kindlasti on oluline enese täiendamine ka enda põhierialal ja õnneks on meil selleks kõik tingimused loodud.