IT-spetsialist

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Tugiteenused

IT-spetsialistina on Sinu põhiliseks ülesandeks tagada ettevõtte arvutisüsteemide ja rakenduste tõrgeteta toimimine. Sinu igapäevaste väljakutsete hulka kuuluvad IT alase kasutajatoe pakkumine, erinevate probleemide lahendamine, töötajate juhendamine, kasutajakontode ning õiguste haldamine ning kasutusjuhendite koostamine. Lisaks on Sul võimalik osaleda IT valdkonna arendustegevustes, infoturbe kavandamisel ning turvameetmete rakendamisel.

Ootame, et oleksid hea suhtlemisoskusega, süsteemne, iseseisev, hea pingetaluvusega ning koostööle orienteeritud kolleeg, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete.

Meile kandideerides omad teadmisi arvutite riistvarast ning arvutivõrkudest, infotehnoloogiast, andmeturbest ja kaasaegsest informaatikast ning  selle arengusuundadest.

Väärtustame koostööd, suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka oma tulevaselt kolleegilt.

IT- spetsialisti rollis on oluline väga hea tehniline taiplikkus, suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ning väga hea Microsoft tarkvara ja Windows OP süsteemide tundmine.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • väga head arenguvõimalused
  • hubane töökodu Tallinnas

Küsimuste korral võta julgelt ühendust e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!

2022-02-17 Arko Kurg tsitaat.PNG