Tehtud töö

Aitasime järjekordse iduettevõtte börsile

insight featured image
Contents

Eesti tervisetehnoloogia ettevõte Robus Group AS korraldab aprillis oma aktsiate esmase avaliku pakkumise Nasdaq First North alternatiivturul. Grant Thornton Baltic andis Robuse börsilemineku ettevalmistamisse oma panuse, auditeerides ettevõtte finantsaruande.

Grant Thornton Balticu auditijuhi Anni Vaiksaare sõnul teeb suurt rõõmu see, et Robus Groupi meeskond jõudis Grant Thorntoni audiitoriteni soovituse kaudu. „See on meile suurim tunnustus,“ rõhutas Vaiksaar.

Börsileminekut ettevalmistava kliendiga tuli tegutseda kiiresti – Vaiksaare tiim tegi kuu ajaga ühe auditi ja kaks mitterahalise sissemakse kontrolli. „Saime sellega hoolimata kiirest auditihooajast kenasti hakkama, sest meil on süsteemne ja kindel töömudel, et kõik sujuks ja kasutaksime ressursse optimaalselt,“ selgitas Anni Vaiksaar. Lisaks temale olid meeskonnas projektijuht Marliis Sööt, assistendid Angelina Titova ja Arkadi Listov ning nõuandjana Mart Nõmper.

Robus Athletics kaubamärki kasutav Robus Group pakub jõu- ja vastupidavustreeninguteks online-treeninguplatvormi. Platvormi tipptreenerite näpunäidete abil saavad spordihuvilised treenida endale sobival ajal ja kohas, sõltumata spordisaalidest. Robus Athleticu aktsiate märkimine kestab 5.–14. aprillini 2022.