Oleme maailmaklassi ärinõustamisettevõte, mis on keskendunud kohalike omanike kiirestikasvavate äride toetamisele läbi kõigi tugiteenuste.

Meie klientideks on nii väikesed kohalikud ettevõtted kui ka suured globaalsed organisatsioonid.

Ettevõttest

1992. aastal asutatud Grant Thornton Baltic on üks juhtivaid auditeerimise, raamatupidamise ning maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid pakkuvaid ettevõtteid Baltikumis. Meie omanikud on 13 partnerit, kes koostöös 200 kogenud spetsialistiga pakuvad täisteenust enam kui 2600 kliendile. Kolmes Balti riigis on meil kokku kuus bürood – Eestis Tallinnas ja Tartus, Lätis Riias ning Leedus Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas.

Kultuur ja väärtused

Meie väärtused toetavad meie kultuuri ja äritegevust ning kehtestavad käitumismallid, millest lähtudes me suhtleme kolleegide, klientide ja avalikkusega.

Meie partnerid

Meil on 15 partnerit Baltikumis, neist 7 Eestis. Lisaks igapäevasele tööle, mis aitab Grant Thornton Balticu klientide äritegevust edendada, on partnerite õlul ka meie ettevõtte ning töötajate arendamine.

Grant Thornton maailmas

Me oleme arenevatele organisatsioonidele head nõuandjad. Üle 56 000 Grant Thorntoni töötaja enam kui 750 kontoris ja 140 riigis on keskendunud klientide, kolleegide ja kogukondade elu paremaks muutmisele.

Vaata videost, mis juhtus Liisaga tema esimesel tööpäeval

Liisa esimene tööpäev võtab kiiresti põnevad pöörded, kui uus klient ja tema äriidee vajab kohest reageerimist. Mis täpselt juhtuma hakkab, vaata lähemalt juba videost. Rollides on meie töötajad, kliendi rollis on Sepo Seemann. 

 

Neile, kes meid ei tunne, võib Grant Thornton Balticu kultuur olla üllatus.

Lõppude lõpuks oleme ju mainekas audiitorite, raamatupidajate ja ärinõustajate ettevõte - seega mõistame neid, kes arvavad, et siinne õhkkond on väga ametlik ja jäik. Kaugel sellest! Tegelikult oleme sõbralikud, hoolivad ja kahe jalaga maapeal. Loodame, et saate meie ägedast ja heast huumorist lugupidavast kollektiivist veidi aimu läbi meie tööandjavideo. 

Loe meie tööandja video projektist lähemalt siit

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Kandideeri vabadele kohtadele  Saada CV

Praktika ületas mu ootusi

"Juba esimest päevast alates sain tegeleda huvitavate tööülesannetega ning mind kaasati nõustamisprojektidesse nagu teisigi maksunõustajaid. Ma näen siin ettevõttes suurt arenguvõimalust enda jaoks nii nõustamisega seotud projektides kui ka koostöös teiste ettevõtte teenusliinidega.

Liisa Hansar, maksunõustaja

Loe Liisa lugu

 

 

 

Kui oled tegija ja tubli, siis on kõik võimalik

"Uus töötaja kaasatakse juba esimesel töönädalal projektimeeskondadesse, sest eesmärk on anda noortele huvitavat tööd ning seda esimest päevast alates. Ettevõttes ei ole jäika hierarhiat, mis võiks pärssida inimeste tähelendu."

Kristjan Järve, partner ja maksunõustamise valdkonna juht

Loe Kristjani lugu

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Kandideeri vabadele kohtadele  Saada CV

Enese arendamiseks parim koht!

"Tunnen, et olen aastaga meeletult arenenud! Selles mängib suurt rolli kindlasti Grant Thorntoni meeskond, keda iseloomustab abivalmidus ning meeskonnatöö, mis aitab kolleegidel igapäevaselt koos edasi areneda." 

Gete Kaasike, raamatupidamise assistent

Loe Gete lugu

 

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Kandideeri vabadele kohtadele  Saada CV

Soovid tööd, kus Sind ootab: 

 

Kandideeri kohe, kui soovid kasvada tegijaks!

Kandideeri vabadele kohtadele  Saada CV

Jälgi meid: Facebook Instagram LinkedIn