article banner

Kinnisvara ja ehitus

Meie meeskond vaatab teie äritegevuse põhjalikult läbi ja aitab tegevust optimeerida. Aitame teil parandada tootlikkust, tehes kindlaks, et kogu teie tarneahel toimib nii tõhusalt kui võimalik.

Samuti oskame toetada teie püüdlusi kasvada ja laieneda uutele turgudele – meil on suured kogemused ettevõtete ühinemiste ja ülevõtmiste nõustamisel. Selgitame välja riskid ja leiame reeglite muutumisest tulenevaid uusi võimalusi ning tagame, et kõik asjakohased maksusoodustused töötavad teie kasuks.

Investeeringud hakkavad uuesti liikuma

Kuigi pikaajalise majanduslanguse mõju on endiselt tuntav, on kinnisvara- ja ehitusvaldkonnas hakanud optimism taastuma ja tekkimas on uusi võimalusi. Grant Thorntoni eesmärk on aidata teil neid võimalusi ära kasutada ja oma kasvupotentsiaali realiseerida.

Miks Grant Thornton?

Paljud meie spetsialistidest on kinnisvara- ja ehitussektoris töötanud ja seega tunneme seda valdkonda ülimalt põhjalikult. Oma teadmistele tuginedes oskame pakkude teie probleemidele uuenduslikke lahendusi.

Samuti aitame teil leida uusi rahastamisallikaid, vähendada riskitaset ja struktureerida tulusid. Meie ärile keskendunud lähenemine annab teile parima võimaluse tänapäeva turul edu saavutamiseks.

Meie meeskonnad mõistavad teie tegevusvaldkonna ainulaadset iseloomu. Õpime teid ja teie organisatsiooni põhjalikult tundma, et saaksime pakkuda just teile kohandatud lahendusi.