Üritus on lõppenud. neljapäev, 3. november 2022

Videovalvet kasutatakse tänavatel, sõidukites, poodides, kontorites ja muudes kohtades – põhimõtteliselt kõikjal. Kodust lahkudes võib inimene sattuda võõra kaamera vaatevälja juba koduust sulgedes. Isegi matkates võib jääda jahikaamera pildile.

Videosalvestusi tehakse ka ärilistel ja muudel eesmärkidel.

Seekordsel nõustamishommikul toobki Grant Thornton Balticu andmekaitse ja infoturbe nõustaja Indrek Keis välja peamised tegevused, mis aitavad organisatsioonidel vähendada videovalve kasutamisega seotud negatiivseid tagajärgi ja võimalust, et salvestamise tõttu tuleb lahendada kaebusi või saadakse järelevalveasutuselt ettekirjutus.

Esineja

Indrek Keis
Andmekaitse ja infoturbe nõustaja

Indrek tuli Grant Thornton Balticusse tööle 2021. aastal. Varem on ta andmekaitseteemadega tegelenud nii avalikus kui ka finantssektoris. Oma töös peab Indrek oluliseks head kommunikatsiooni, sest andmekaitse on n-ö inimfaktori põhine ja ilma tiimitööta edu ei saavuta.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.

Tellige meie uudiskiri

Et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigeaegselt infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest meie teenustevaldkonnas, tellige meie uudiskiri.