Üritus on lõppenud. kolmapäev, 7. detsember 2022

Praegusel keerulisel tööjõuturul on mitmeid spetsialiste keeruline, aga siiski mitte võimatu leida. Samas jagub ka spetsialiste, kes on mitu kuud tööotsingutel, ning ettevõtteid, kelle töökonkursid järjest ebaõnnestuvad.

Kui värbamiskonsultandi juurde tuleb juht, kes ütleb, et on juba paaril värbamisfirmal lasknud endale sobivat inimest otsida ja kellelgi pole see veel õnnestunud, siis tekib kogenud värbajal küsimus, kas midagi on tehtud valesti? Kas juht mõistab oma rolli värbamises?

Selleks, et edukalt värvata, peavad panustama nii värbaja kui ka värbav juht. Värbamine on mitmetahuline koostöö ja värbaja üksi ei saa kvaliteetset tööd teha.

Seekordsel nõustamishommikul toovad Grant Thornton Balticu personaliteenuste juhtivnõustaja Airi Neemre ja värbaja Kätlin Treima välja kümme teemat, mis võiksid anda nii tippjuhile kui ka värbavale juhile mõtteainet, kuidas saab juht kaasa aidata värbamisprotsessi tulemuslikumaks ja edukamaks muutmisele.

Nende kümne teema hulgas tuleb jutuks juhi panuse olulisus, millele tähelepanu pöörata ja mille jaoks on vaja aega leida, et tulemuslikult värvata.

Seminarile on eelkõige oodatud juhid, kes soovivad mõista, kuidas saab juht värbamisprotsesse toetada, aga teema võib huvi pakkuda kõikidele personali- ja värbamisteemadega seotud töötajatele.

Esinejad

Kätlin Treima
Värbaja

Kätlin juhib Grant Thornton Balticus koos valdkonnajuhtidega meie ettevõtte värbamisprojekte. Ta seisab hea selle eest, et iga Grant Thornton Balticusse tööle kandideerija saaks suurepärase kandideerimiskogemuse ja meie juures uuel ametikohal alustaval inimesel sujuks sisseelamine ladusalt.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.