Üritus on lõppenud. teisipäev, 17. jaanuar 2023

Kutsume Teid tasuta veebiseminarile „Baltikumi maksumuudatused 2023".

Seminaril tutvustame järgmiseid teemasid:

  • Töötasude maksustamine
  • Käibemaksu muudatused
  • Ettevõtte tulumaksu muudatused
  • Maksuhalduse muudatused
  • Tulevane maksureform

Kui Teil on küsimusi, siis saate neid jooksvalt seminari käigus küsida.

Seminar toimub inglise keeles.

Registreerumine

Registreeruge siin tasuta veebiseminarile enne 16. jaanuari.

Peale registreerumist saate e-kirja juhistega ja Microsoft Teamsi lingiga.

Esinejad

Vykintas Valiulis
Partner, maksunõustamise valdkonna juht (Leedu)
Vykintas Valiulis Jälgi LinkedIn'is

Vykintasel on maksuvaldkonnas üle kümneaastane kogemus, millest kuus aastat töötas ta ühes Big4 auditi- ja ärikonsultatsioonifirmas . Vykintas on omandanud märkimisväärsed teadmised ja kogemused nii Leedu kui ka välismaiste ettevõtete maksunõustamisel.

Mārtiņš Lubgans
Juhtiv maksunõustaja (Läti)

Mārtiņš on Grant Thornton Balticu Läti maksuosakonna juhataja. Tal on rohkem kui viieaastane kogemus kaudsete ning otseste maksude ja maksuhoolsusauditite valdkonnas. Mārtiņši märkimisväärsed teadmised võimaldavad tal pakkuda maksukonsultatsioone erinevates valdkondades, nagu transport, pangandus ja rahandus, hulgi- ja jaemüük, tootmine, energeetika ja kommunaalteenused, infotehnoloogia, riigihaldus jne.

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht

Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.

Tellige meie uudiskiri

Selleks et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigel ajal infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest maksu-, õigus- ja muudes äritegevuses olulistes valdkondades, tellige meie uudiskiri.