Üritus on lõppenud. neljapäev, 28. oktoober 2021

Kui lihtne või keeruline on Teie ettevõttes äriotsuste tegemiseks jooksvate majandustulemuste või klientide ostuajaloo kohta andmeid kätte saada ja neid analüüsida? Meie kogemus näitab, et ettevõtetes vajab andmete kasutamine sageli aeganõudvat käsitööd, sest osa andmeid on andmebaasis, osa on seotud mingi tarkvaraga, osa on Excelis ja osa suisa peas.

Kutsume Teid tasuta nõustamishommikule, et saaksite oma ettevõttes leiduvad andmed ettevõtte kasuks tööle panna!

Millest räägime?

Anname praktilist nõu, kuidas andmete kasutamisel käsitööd vähendada ja andmete tõeline väärtus avastada. Näiteks räägime, kuidas Excelist saab andmeait, mida on võimalik automatiseerida (muu hulgas omahinna arvutusi), milliseid aruandeid on võimalik genereerida jne.

Keda ootame osalema?

Ettevõtete eri tasandite juhte, kes peavad tegema otsuseid, aga kelle juurdepääs andmetele on aeganõudev või hoopis puudulik.

Esinejad

Kaido Vetevoog
Arvestusekspert
Kaido Vetevoog Jälgi LinkedIn'is

Kaido Vetevoog on pikaajalise raamatupidamistarkvarade juurutamise kogemusega ekspert. Samuti on tal põhjalikud teoreetilised teadmised ja praktilised kogemused äriprotsesside analüüsimisest ja kontrollimisest.

Registreerumiseks palun täitke registreerumise vorm veebis, saatke e-kiri aadressil info@ee.gt.com või helistage telefonil 626 0500.

Osalejatele saadame veebiseminari lingi päev enne nõustamishommiku toimumist.

Soovite olla kursis meie uudiste ning tulevaste koolituste ja seminaridega?