GT background Mobius blue purple
Uuriti keskkonna-, sotsiaalse ja juhtimisalase (ESG) aruandluse tulevikku
Keskkonna-, sotsiaalse ja juhtimisalase (ESG) aruandluse maastik areneb kiiresti ning muutub lähikuudel ja ­aastatel veelgi, mistõttu on see tõusnud GPPC tähelepanu keskmesse.
GT background mobius yellow 464x422 banner image
Teel jätkusuutliku äri poole
Jätkusuutlikkus saab aina enam tähelepanu nii ettevõtete plaanides kui ka poliitikute sõnavõttudes. Grant Thornton keskendub organisatsioonide nõustamisel samuti jätkusuutlikkuse teemadele ning meil on hea meel oma kogemusi ja mõtteid teiega jagada.
Millal oma raamatupidaja lahti lasta?
Kasvukursil Millal oma raamatupidaja lahti lasta?
Kasvukursil saate uues osas räägime raamatupidamisega seotud muredest ja lahendustest. Arutleme, milliseid vigu aitab raamatupidamise automatiseerimine ettevõttes vältida ning millised ohud ja võimalused kaasnevad erinevate tehnoloogiate kasutuselevõtmisega. Mitmeid praktilisi soovitusi jagavad Coop panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas, töötajate ümberlokeerimise ettevõtte Jobbatical finantsjuht Glen Madis ja nõustamisettevõtte Grant Thornton raamatupidamisvaldkonna juht Gaily Kuusik.
GT background Mobius blue
Suurettevõtete kestlikkusaruandluse kohustus
Alates 2024. aasta aruandlusperioodist on suurettevõtted äriühingute kestlikkusaruandluse direktiivi kohaselt kohustatud esitama aruandeid jätkusuutlikkuse põhimõtete ja tulemuste kohta.
COP26 pakub keskmise suurusega ettevõtetele pöördepunkti
COP26 pakub keskmise suurusega ettevõtetele pöördepunkti
Mullu novembris Glasgows toimunud kliimakonverentsi (COP26) eesmärk oli teha kardinaalseid muudatusi meie planeedi päästmiseks. Pikas perspektiivis on küllalt põhjust olla lootusrikas.
Jätkusuutlikkusest saab konkurentsieelis
Jätkusuutlikkusest saab konkurentsieelis
Keskkonnahoiu väärtustamine ning sotsiaalne vastutustundlikkus ja heade juhtimistavade järgimine ei ole enam lihtsalt miski, mida on tore omada, vaid need on muutunud keskmise suurusega ettevõtete jaoks millekski, mis peab olemas olema.

Grant Thornton Baltic

Tallinna kontor:

Pärnu mnt 22, Tallinn 10141

+372 626 0500

info@ee.gt.comTartu kontor:

Riia 4, Tartu 51004

+372 626 0500

info@ee.gt.com

Võtke meiega ühendust!