article banner
Meie uudised

Grant Thornton laieneb Leedus

Maksu- ja ärinõustamisettevõte Grant Thornton Baltic UAB sõlmis Leedus 1. märtsil 2017 koostöölepingu õigusbürooga 3law Miskinis & Partners. Selle sammuga laieneb Grant Thornton Balticu haare Leedu maksu- ja õigusnõustamise turul märgatavalt.

Koostööleping 3law Miskinis & Partners’iga, kus töötab 18 juristi ja maksunõustajat, annab Grant Thornton Balticule võimaluse oluliselt teenuste valikut laiendada. „Nüüd saavad kliendid kõik edukaks äritegevuseks vajalikud teenused ühest kohast: alustades raamatupidamise ja auditeerimisega ning lõpetades maksu- ja õigusnõustamisega,“ rõõmustas Grant Thornton Baltic UAB juhtiv partner Genadijus Makusevas uue koostööpartneri üle.

3law Miskinis & Partners’i meeskonnal on põhjalikud teadmised maksundusest, finants- ja pangandusõigusest, äri- ja tööõigusest, kriminaalõigusest, intellektuaalse omandi kaitsest, pankroti- ja restruktureerimisprotsessidest. Ettevõtte juht ja üks partneritest Algirdas Miskinis ütles, et õigusteenuste turg muutub pidevalt. „Ettevõtete ühinemised ja teised projektid on järjest keerulisemad ning selleks, et klientide vajadustele vastavat teenust pakkuda, on sageli vaja rahvusvahelisi suhteid ja kogemust,“ rõhutas Miskinis. Koostööleping Grant Thornton Balticuga, mis on 130 riigis tegutseva Grant Thorntoni liikmesettevõte, seda võimaldabki.

Grant Thornton Baltic on auditi, raamatupidamise, siseauditi, maksu-, õigus ja ärinõustamisettevõte, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõttel on rohkem kui 2600 klienti, neist kolmandik tegutseb kõigis kolmes Balti riigis. Nii Eestis, Lätis kui ka Leedus juhivad ettevõtteid kohalikud partnerid, seega  tuntakse põhjalikult iga riigi ja turu eripärasid. Ühtlasi kuulub Grant Thornton Baltic 130 riigis esindatud Grant Thorntoni liikmesettevõtete võrgustikku, kus töötab üle 47 000 inimese.