banner image
Meie uudised

Meie stipendiaat on selgunud!

Grant Thornton Baltic kuulutas tänavu sügisel välja 1500-eurose stipendiumikonkursi Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse ja ärirahanduse bakalaureusetudengitele. Meil on rõõm teatada, et valisime oma stipendiaadiks Artur Fredrik Alpståli!

Artur Fredrik õpib Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas kolmandal kursusel ärirahandust ja on juba kätt proovinud ettevõtluses – ta pakub Kuressaares majutusteenust.

Grant Thornton Balticu värbaja Kätlin Treima tõi välja, et Artur Fredrik Alpstål jäi teiste kandidaatide seast silma julguse ja initsiatiiviga alustada ilma eelneva kogemuseta ettevõtlusega. „Praegu arendab Artur oma ettevõtet, pakkudes mitmesuguseid uusi lisateenuseid. Artur on ka silmapaistvate õpingutulemustega, mis näitab tema pühendumist ja sihikindlust eesmärkide saavutamisel.

Kätlin Treima_350x350_1.pngGrant Thornton Balticul on suurim heameel teha Arturiga tulevikus koostööd,“ kinnitas Kätlin Treima ja rõhutas, et järelkasvu tagamine on Grant Thornton Balticu jaoks alati olnud väga oluline.

Tänavu sügisel välja kuulutatud stipendiumile olid oodatud kandideerima hea õppeedukusega ja seniste õpingute käigus vähemalt 60 ainepunkti kogunud majandusteaduskonna bakalaureuseõppe ärinduse eriala üliõpilased, kelle põhieriala oli majandusarvestus või ärirahandus. Stipendiumi taotlemist korraldas Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond.

Kopeerige artikli tekst