31. oktoobril ja 1. novembril toimub Eesti Rahva Muuseumis põllumeeste 2019. aasta suursündmus Eesti Põllumajanduse Aastanäitus (EPA).

Aastanäitus toob kokku Eesti põllumajandussektori otsustajad ja põllumeeste kõige olulisemad koostööpartnerid. Kahe päeva jooksul tutvustatakse põllu- ja biomajanduse trende, uuendusi ning innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad ettevõtetel paremini majandada ja leida lahendusi keerulistele igapäevastele väljakutsetele.

 

Külastage Grant Thorntoni messiboksi 

Kutsume Teid sellest huvitavast ja praktilisest sündmusest osa saama ning külastama Grant Thornton Balticu messiboksi (S-28)!

Meie messiboksis ootab külalisi põnev ettevõtte eneseanalüüsi ankeet. Finantsnõustamise valdkonna juht Mikk Mägi tutvustab uut põnevat ärianalüütika tööriista Tableu ja räägib ärianalüütika erinevatest kasutusvõimalustest. Samuti tutvustame meelsasti kõiki võimalusi, millega Grant Thornton Baltic saab Teie ettevõttele kasulik olla. 

Ärianalüütika tööriista Tableu tutvustused toimuvad Grant Thornton Balticu messiboksis 1.11.19 kell 11.00 ja 13.00.

Tutvustus on mõeldud just põllumajandusettevõtetele.

Uurige ärianalüütika teenuse kohta lähemalt siit

 

Grant Thornton EPA 2019 seminariprogrammis

Grant Thornton Baltic teeb koostööd erinevate põllumajandussektori ettevõtetega. Koostöö käigus on välja tulnud mitmed teemad, mis on väljakutseteks paljudele põllumajandusettevõtetele ja millest räägime lähemalt messi seminariprogrammis.

Tasuta seminar toimub 1. novembril kell 13.15 – 14.15.

Seminaril räägime järgmistel teemadel:

  • Tähtajaliste töölepingute ja summeeritud tööaja arvestuse kasutamine
  • Kas ja miks FIE-st OÜ-ks

Tutvuge seminariga lähemalt: EPA 2019 seminar: töösuhted ja FIE-st OÜ-ks

Seminarile registreerumine toimub EPA kodulehel: http://epamess.ee/seminarid/

 

Mailiallkiri_GrantThornton_EPA.png