Töös ja äris pole otsustav kaal sugugi kainel finantsanalüüsil, vaid hoopis sellel, mida taevatähed erinevatele päikesemärkidele ette on kirjutanud.

Jäär

Sinu jäärapäine soov teha asju teistmoodi tasub aprillis lõpuks ära. Kui esitad käibedeklaratsiooni mitte 20. aprillil, vaid varem, päästad firma suurest jamast. 20. aprill on kaduneljapäev ja need, kes siis käivet deklareerivad, riskivad maikuus 20-protsendise käibe vähenemisega.

Sõnn

Kui Sinu tugevus on palgaarvestus, siis nüüd lõikad seda, mida külvasid. Aprillis on suur võimalus, et Sind peetakse vääriliselt meeles ning makstakse palka, mille vääriline Sa oled.

Kaksikud

Soovitame Sul hoida häid suhteid audiitoritega, sest just Kaksikute suhtes on  nad aprillis kõrgendatud valmisolekus ning võivad näha vigu seal, kus neid ei ole.

Vähk

Selleks, et saaksid oma sünnipäeval lõpuks ometi midagi muud teha kui majandusaasta aruannet koostada, soovitame numbreid ritta seadma hakata juba lihavõtete aegu. Täitsa kindel, et see töö võtab Sul seekord rohkem aega, sest pead end aastaaruande muutunud nõuetega kõigepealt kurssi viima.

Lõvi

Kui tahad, et käibe- ja muud numbrid ilusamad tunduks, soovitame Sul regulaarselt hommikust süüa. Madal veresuhkur võib Sind finantstulemuste suhtes pessimistlikuks muuta. Aprillis on eriti hea põske pista võililli, oblikaid ning peale juua kasemahla.

Neitsi

Võib juhtuda, et mõni töötaja teeb Sulle aprillinalja ja otsustab ootamatult lahkuda.
Õnneks pole Sul põhjust muretseda, sest Neitsile omase pedantsusega on Sul kõik töölepingud, ametikirjeldused ja muud töötajatega seotud dokumendid korrektselt koostatud ja järgivad seadust. Võid ka kaaluda oma pedantsuse rahaks tegemist ja põhitöö kõrvalt õigusnõustajaks hakata.

Kaalud

Aprill on naljakuu, aga Sinu meeleolud on naljast kaugel. Kaalud hoopis, kas peaks ettevõttes läbi viima siseauditi, et välistada töötajatele võimalus teha mõnusaid suveplaane firma ressursside arvelt.

Skorpion

On tõenäoline, et aprillis tuleb mõni äripartner kas laenu küsima või maksetähtaja pikendamist lunima. Kuigi aina soojemalt paistev päike on ka Sinu südame soojaks teinud, lase õigusnõustajatel kindlasti üle vaadata, et laenulepingu sõlmimine ei jääks jüripäevale. Juba vanarahvas teadis, et jüripäeval ei tohi majast mitte midagi välja anda, muidu jätkub see jama kogu aasta jooksul.

Ambur

Selle päikesemärgi esindajaid ootavad ees suured muudatused. Võib ette tulla kolimist või ootamatu kohtumine uue kosilasega. Et ootamatusteks valmis olla, tasub ette võtta ettevõtte hindamine, et iga pruut oma väärtuses kindel oleks.

Kaljukits

Kaljukitsed muutuvad aprillis eriti kepsakaks ja tahavad Maarjamaa piiridest välja murda. Kuna oma silm pidi kuningas olema, tahad Sa veenduda, kas Lätis on tõesti parem äri ajada kui Eestis. Soovitame Riia-reisile maksunõustaja kaasa võtta – siis jõuate tee peal kõik lõunanaabrite viimase aja maksumuudatused üle rääkida. Saldejums!

Veevalaja

Sellele päikesemärgi esindajatele algab aprill sportlikult. On oodata aktiivset liikumist erinevate osakondade vahel, kui tutvustad iga-aastasel külaskäigul audiitoritele oma ettevõtet. Kui Veevalaja töötab põllumajanduses, siis võivad läbitavad vahemaad olla suisa üüratud.

Kalad

Aprill on tuuline kuu. Kaladel tasub kontrollida passi kehtivusaega ja teha valmis reisitarvikute nimekiri, sest aprill toob kaasa reisituuled. Ees võib oodata pikem või lühem töölähetus riiki, kus kevad on õites ja päikesepaistelised tänavakohvikud ootavad. Küll on aga oht suures reisiärevuses teha vigu töölähetuse vormistamises. Kui suur see maksuvaba lähetuse päevaraha oligi – 32 või 50 eurot?