Äriplaanid ja finantsprognoosid

Nõustasime Kilingi-Nõmme Majandusühistu (Coop) juhtkonda

insight featured image
Contents

Grant Thornton Balticu finantsnõustamise tiim aitas Kilingi-Nõmme Majandusühistul koostada finantsmudeli ja -prognoosi, mis oli aluseks Net Present Value (NPV) stsenaariumi analüüsile. Analüüs oli ettevõtte nõukogu jaoks määrava tähtsusega edasiste investeeringute üle otsustamisel.

Leelo Allik, Kilingi-Nõmme Majandusühistu juhatuse liige, lausus koostöö kohta järgmist: „Olen rahul Grant Thornton Balticu finantsnõustamise tiimi professionaalse ja personaalse lähenemisega, mis väljendus nii pühendumuses meie äriliste eesmärkide süvatasandil mõistmisele kui ka numbrite keelde kandmisel. Grant Thorntoni spetsialistide koostatud NPV stsenaariumi analüüs oli meie jaoks määrava tähtsusega otsuse langetamisel ning oleme tänu nende analüüsile saanud parema ülevaate meie ettevõtte tulevikuväljavaadetest.“

Kilingi-Nõmme Majandusühistu sai alguse aastal 1911, mil loodi Saarde Majanduse Ühisus. Ühistu tegutseb Pärnumaal. Kilingi-Nõmme Majandusühistul on kokku 96 töötajat, 547 liiget ehk klientomanikku ja 9 kauplust, sh 3 Coop Konsumit, 1 Coop Ehituskeskus ja 5 Coop väikepoodi.

Grant Thornton Balticu finantsnõustamise tiimi kuulusid finantsnõustamise valdkonna juht Erik Suits ja finantsnõustaja Karin Küttis.