Tavaliselt on jõulukuu see aeg aastas, mil abivajajaid märgatakse rohkem ja nendeni jõuab tavapärasest enam tähelepanu ja annetusi. Meie tahame kaasa aidata mõtteviisi juurutamisele, et head teha saab ka aasta ülejäänud kuudel.

Abivajajate aitamiseks oleme igal aastal välja valinud mõned projektid või algatused, kus näeme, et saame kasulikud olla. Näiteks 2022. aastal toetasime Ukrainat nii MTÜ Eesti Pagulasabi kui ka MTÜ Ukraina Kultuurikeskus kaudu, samuti tegime ülekande Grant Thornton Internationali poolt loodud Grant Thornton Ukraine’i toetusfondile, et Ukraina kolleege aidata. 2021. aastal kutsusime töötajaid üles doonoriks hakkama ja kogusime üheskoos Toidupangale toitu. Varem oleme aidanud raskustesse sattunud peresid ka heategevusorganisatsiooni Aarete Laegas kaudu. Selleks kogusid meie Tallinna ja Tartu kontori inimesed üheskoos kokku hulga riideid, jalanõusid, mänguasju ning tarvilikku kodukaupa.

Lisaks igal aastal välja valitavatele heategevusprojektidele on meil pikemaajaline side mitme heategevusfondiga. Näiteks 2023. aastal alustasime vaimse tervise edendamisega tegeleva MTÜ Peaasjad toetamist. Jätkame ka aastaid kestnud toetusega Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, Eesti Loomaaiasõprade Seltsile ja Hille Tänavsuu Vähiravifondile Kingitud Elu. Aastaid kestis ka traditsioon, et iga töötaja sai ettevõttelt sünnipäevakingituseks laekuva summa annetada, valides kolme heategevusorganisatsiooni vahel, kellele raha suunata.

Hea tegu teeb südame soojaks nii andjal kui ka saajal!