Konsolideerimisest praktiliselt ja põhjalikult

09 - 10 november 2016

Koolituse eesmärk on anda osalejatele põhjalik ülevaade peamistest konsolideerimisega seonduvatest aspektidest nii teoorias kui ka praktilisi ülesandeid lahendades. Samuti pööratakse tähelepanu 2016. aastal konsolideerimise valdkonnas jõustunud seadusemuudatustele. Koolituse käigus käsitletakse konsolideerimisega seonduvaid teemasid järk-järgult ehk alustatakse lihtsamatest tehingutest ja nende kajastamisest ning liigutakse järjest keerukamate tehinguteni.

Lisainfo rmp.ee kodulehelt.

Koolituse läbiviijad
Mati Nõmmiste Mati Nõmmiste on Grant Thornton Balticu üks asutajatest, kes on juhtinud ettevõtte arengut ja kasvamist alates 1992. aastast. Samal aastal sai Mati ka vandeaudiitori kutse. Täna on ta lisaks Grant Thornton Balticu juhatuse esimehe rollile ka Audiitorkogu asepresident ja liige. Alates 2013. aastast on ta ka avaliku sektori vandeaudiitor.
Janno Greenbaum Janno Greenbaum liitus Grant Thornton Balticu meeskonnaga 1996. aastal. Ettevõtte partnerina kuuluvad tema vastutusalasse kvaliteedikontoll ja auditimetodoloogia järgimine ettevõttes. Janno on vandeaudiitorina tegutsenud juba üle 15 aasta ning 2013. aastast on ta ka avaliku sektori vandeaudiitor.

  • RMP OÜ
  • Koolitus toimub 9. ja 10. novembril Tallinnas, Toompuiestee 27 (Paldiski mnt 4), hotellis Park Inn by Radisson Meriton Tallinn.
  • Koolitus kestab mõlemal päeval 10.00-15.45.
Tel: +372 684 8110 Contact: info@rmp.ee