Finantsjuhtimisega seotud kontrolltegevused

04 november 2016

Koolitus on lõppenud

Sihtrühm: era- ja avaliku sektori finantsjuhid, raamatupidajad, protsessijuhid, ka siseaudiitorid ja teised, kes puutuvad kokku finantsjuhtimise kontrollisüsteemide rakendamisega organisatsioonis.

Koolituse eesmärk on anda era- ja avaliku sektori raamatupidajatele ülevaade organisatsiooni kontrollisüsteemist ja selle olulistest komponentidest siseaudiitori pilgu läbi. Koolituse tulemusena teab raamatupidaja, kuidas tema saab panustada kontrollikeskkonna tugevamaks muutmisesse (suurem teadlikkus finantsjuhtimisega seotud kontrolltegevustest).

Lisainfo Addenda OÜ kodulehelt.

Koolituse läbiviija
Siiri Antsmäe Siiri on Grant Thornton Balticu siseauditi valdkonna juht. Tal on pikaajaline siseauditi juhi kogemus avalikust sektorist ning ta on läbinud ka siseaudiitorite koolitaja programmi. Siiri on alates 2007. aastast koolitanud nii raamatupidajaid kui ka siseaudiitoreid. Koolitajana on ta koostööd teinud Siseaudiitor.ee, Raamatupidaja.ee, Äripäeva ja paljude teistega koolituste korraldajatega. Siiri sooritas ingliskeelse CGAP eksami 2011. a suvel ning CIA eksami viimase mooduli 2016. a kevadel.

  • Koolitus toimub 4. novembril 2016, kell 10.00–17.15 Tammsaare Ärikeskuses, A.H. Tammsaare tee 47, Tallinn. Addenda õppeklass asub II korrusel.
Tel: +372 58 043 270 Contact: helen.tammesalu@addenda.ee