FinantsTreff 2016

25 oktoober - 25 september 2016

FinantsTreff 2016 on finants- ja raamatupidamise valdkonna suursündmus, mille käigus toome osalejateni aktuaalse ja laia teemavaliku, et saada praktikutelt juhiseid ning head nõu igapäevaseks toimimiseks!

Kolmes saalis toimub paralleelselt kokku 15 ettekannet Eesti parimatelt audiitoritelt ja maksuspetsialistidelt, tippjuristidelt ning teistelt finantsalaste spetsialistidelt, kes lühikestes, haaravates ettekannetes keskenduvad kõige olulisemale infole, milleta finants ja raamatupidamise ala spetsialistid hakkama ei saa! Kõneleme reformidest, mis ootavad ees tervet raamatupidamise valdkonda. Kõneleme maksumuudatustest! Toome Teieni head meelelahutust! Paralleelsaalid jagunevad juriidiliste ning maksuküsimuste vahel, spetsiaalettekanded tegevjuhtidele ning juhatuse liikmetele. 

Finantstreffi võlu seisneb just selles, et saad oma koolituspäeva ise koostada valides terve päeva vältel toimuvatest koolitusteemadest just need, mis kõige enam huvi pakuvad!  
NB! Kõik ettekanded salvestatakse ning neid on võimalus igaühel järele kuulata! Osalejate õppematerjalide kausta vahel on kõikide koolitajate ettekanded!

Ettekannete lõppemise järgselt on võimalik igal osalejal nautida filmiseanssi. Filmivaliku teeme teatavaks hiljemalt 1. oktoobril!

Lisainfo Addenda OÜ kodulehelt.

  • FinantsTreff 2016 toimub 25. oktoobril 2016 kell 10.00-17.00 Coca Cola Plaza 2. korrusel, Tallinnas Hobujaama 5.
Tel: +372 58 043 270 Contact: