Palgaarvestus on ettevõtete jaoks märkimisväärselt kulukas valdkond, sest see nõuab nii suurt ajalist ressurssi kui ka täiendavaid investeeringuid tehnoloogiale ja tööjõukuludele.

Samuti eeldab see keerukate seaduste ja regulatsioonide tundmist. Töötajad vajavad kindlust, et kokkulepitud tasu jõuab nendeni õigeaegselt ning maksuarvestus on teostatud korrektselt. Palgaarvestus mõjutab oluliselt ettevõtte usaldusväärsust tööandja ja töötaja vahel ning tagab stabiilsuse omavahelises koostöös.

Palgaarvestuse sisseostmine aitab Teil oma töötajate ­koormust optimeerida – keskmiselt võite ühes kuus võita 25–30 tundi tööaega ning hoida aastas kokku 3600 eurot palgaarvestuse tarkva­ralt.

Partner, raamatupidamise osakonna juht Anastasia Borovaja

T +372 626 0500 info@ee.gt.com

Saatke oma päring

Miks valida palgaarvestuse teenus?

  • Palgaarvestuse tarkvaras on tagatud rollide lahususe printsiip ning paroolidega kaitstud infovahetus. See garanteerib 100% konfidentsiaalse palgainfo.
  • Väljastame Teie töötajatele krüpteeritud palgalipikud.
  • Hoiame Teid alati kursis seadusandluses toimuvate muudatustega ning tagame nende rakendumise Teie ettevõtte palgaarvestuses.
  • Olgu see vajadus Teie meeskonna koolituse järele või soov kaasajastada töölepingud – meie eksperdid saavad pakkuda just Teile sobilikke lahendusi.

  • Palgaarvestus hõlmab ka suures ulatuses isikuandmete töötlemist. Suudame tagada, et isikuandmete töötlemine, salvestamine, säilitamine, edastamine ja avalikustamine või hävitamine on kooskõlas kehtivate nõuetega.

  • Kasutame tipptasemel tehnoloogiad andmete säilitamiseks ja varundamiseks.

  • Teenusepakkuja ei puhka - ka ühe töötajaga palgaarvestusse kaasame alati mitu raamatupidajat tagamaks püsiv teenuse jätkuvus.

  • Võite olla kindel, et Teie palgaarvestus on alati õigeaegne ja korrektne.

Astuge esimene samm ja võtke meiega ühendust! 

Iga koostöö saab alguse suhtlemisest. Võtke meiega ühedust! Saame lähemalt tuttavaks ja räägime täpsemalt Teie ettevõttest ning palgaarvestuse teenuse võimalustest. 

Võtke ühendust