Tutvuge meie tehtud töödega ühinguõiguse ja tehingute nõustamise valdkonnas.

United Motors AS

United Motors omandas Peugeot'i ja Hyundai sõidukite müügiõiguse Eestis. Tehingut nõustas Grant Thornton Baltic. Grant Thornton Baltic nõustas United Motorsit nii ettevõtte omandamistingimuste paika panemisel, üleantavate varade määratlemisel, lepingute koostamisel kui ka hinnaläbirääkimistel. 

Lugege lähemalt

BPM Capital OÜ 

Tehingu keerulisus seisnes selles, et lühikese aja jooksul tuli teha ettevõtte pikaajaliste finants- ja maksuandmete sisuline ja detailne analüüs, et avastada võimalikud kitsaskohad, riskid ja ohud ning anda kliendile ülevaade ettevõtte praegusest seisukorrast.

Lugege lähemalt

T Grupp AS

Grant Thornton Baltic nõustas T grupp AS-i jagunemist, mille käigus eraldus piletimüügi tehnoloogiat arendav T solutions OÜ.

Lugege lähemalt

United Motors AS

Grant Thornton Baltic nõustas BMW, MINI ja Kia müügiõiguste üle minemist United Motors AS-ilt Inchcape Motors Estonia OÜ-le. Nõustasime AS-i United Motors nii ettevõtte üleminekutingimuste paika panemisel, üleantavate varade määratlemisel, lepingute koostamisel kui ka hinnaläbirääkimistel.

Lugege lähemalt

Mootor Grupp AS

Grant Thornton Baltic nõustas Mootor Grupp AS-ile kuulunud Milrem LCM OÜ enamusosaluse müüki Eestis. Toetasime Mootor Grupp AS-i tehinguprotsessis algusest lõpuni ja nõustajana oli meil oluline rolli keerulise müügitehingu läbiviimisel.

Lugege lähemalt

Case study United Motors hakkab Peugeot’ ja Hyundaid müüma Lugege lähemalt
Case study Palju maksab õigus müüa BMW-d? Lugege lähemalt