Maksunõustamine

Rohkem kui 20-aastase kogemusega meeskond pakub laiapõhjalist maksunõustamist tihedas koostöös Grant Thorntoni võrgustiku kolleegidega Baltikumis ja Põhjamaades.

Grant Thornton Balticu maksunõustajad annavad klientidele nõu nii spetsiifilistes kui ka igapäevase äritegevusega seotud maksuküsimustes. 

Vajadusel nõustame klienti koostöös oma rahvusvahelise võrgustikuga, kuhu kuulub enam kui 4500 professionaalset maksunõustajat. Professionaalse maksunõustamisega loome olukorra, kus klient saab paremini keskenduda oma põhitegevusele.

  • nõustame nii era- kui ka avaliku sektori kliente tulumaksu, käibemaksu ja muude maksude küsimustes
  • anname oma hinnangu tehinguga kaasnevatele maksutagajärgedele, seda nii Eesti kui ka teiste riikide maksusüsteemide kontekstis
  • meie maksukonsultandid  pakuvad selgeid ja konstruktiivseid lahendusi nii maksude planeerimisel kui ka maksustrateegiate kujundamisel. Arvestame siin iga ettevõtte või üksikisiku eesmärke.

Räägime lähemalt Teie ettevõtte vajadustest ja meie maksunõustamise teenuse võimalustest.

Saatke oma päring

KLIENT KIIDAB

Grant Thornton Balticu meeskonna töö oli väga põhjalik, aga samas ülevaatlik. Töö valmis tähtaegselt ja täpsustavad küsimused said kiirelt vastatud. Kasutasime Grant Thornton Balticu teenuseid esimest korda ja jäime väga rahule.

Priit Veering, BPM Capital OÜ partner

Maksunõustamine

Ettevõtte tulumaks

Anname nõu kõigis ettevõtlus-maksudega seotud küsimustes

Rahvusvaheline maksustamine

Ettevõtted vajavad selgeid strateegiaid maksuefektiivseks piiriüleseks äritegevuseks

Siirdehinnad

Iga aspekt siirdehindade strateegias tuleb planeerida ja dokumenteerida.

Tehingute maksustamine

Grant Thornton Balticu maksumeeskond saab Teid aidata järgnevate teemadega: riigisiseste ja piiriüleste tehingute nõustamine, ettevõtete ümberstruktureerimise nõustamine, refinantseerimise nõustamine.

Töötajate maksustamine piiriülesel tegutsemisel

Eesti ettevõtte töötaja välismaal ja välisettevõtte töötaja Eestis

Käibemaks ja muud kaudsed maksud

Põhjalik info käibemaksu, aktsiisiide ja tollimaksude kohta nii siseriiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil

Maksuriskide audit

Maksuaudit aitab diagnoosida ja piirata maksuriske

Kliendi esindamine suhtluses maksuametiga

Ennetame maksuprobleeme ja tagame sujuva suhtluse maksuametiga.

KLIENT KIIDAB

Oleme Grant Thorntoni teenuseid kasutanud kümmekond aastat ja võin kindlalt öelda, et oleme õnnelikud kliendid. Eriti meeldib meile Grant Thorntoni väga lai teenuste valik, mis tähendab, et saame igas küsimuses nende poole pöörduda. Samuti töötavad nad professionaalselt ja suudavad väga kiiresti reageerida.
Oleme kümmekonna aasta jooksul koos kasvanud ja meie partnerlus on aina tugevamaks muutunud. Tahaksime jätkata samas vaimus.

Henton Rafael Figueroa Aste, Balti Haridus- ja Kultuuriühingu juhatuse liige

Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht
Kristjan Järve on Grant Thornton Balticu partner ja üks staažikamaid töötajaid, kel täitus 2019. aastal meie juures 20. tööaasta. Kristjani kogemused ja teadmised maksu- ja ärinõustamises on muljetavaldavad. Tema roll on mõista meie klientide äritegevuses peituvaid maksuriske ning nende optimeerimise võimalusi. Samuti nõustab ta ettevõtte laienemise, erinevate restruktureerimiste ja strateegiliste tehingute maksuefektiivset läbiviimist.
Avage Kristjan Järve CV
Kristjan Järve
Partner, maksunõustamise valdkonna juht
Kristjan Järve

Leidke Teile lähim Grant Thorntoni kontor

Teie asukohale lähim kontor on:

Tallinn, Eesti

Pärnu mnt 22 (3.korrus)
10141 Tallinn
Eesti

Avatud E-R 09.00–17.00

Tellige meie uudiskiri

Et olla kursis majanduses toimuvaga, saada õigeaegselt infot seadusemuudatustest ja olulisematest arengusuundadest meie teenustevaldkonnas, tellige meie uudiskiri.