Artur Suits

Äri- ja finantsnõustamise vastutav partner

Kliendilugu Tehingu nõustamine: Balti Spoon ostis Poola spoonitehase Lugege lähemalt

Tõhus ühinemiste ja omandamiste strateegia võib olla praktiline hoob väärtuse loomiseks ja kiiremaks kasvuks

Piirkondlike äritehingute aktiivsuse ja omakapitali väärtuse hindamiste hiljutine kasv on märk sellest, et turu usaldus on hakanud taastuma. Grant Thornton saab teid aidata kogu selle protsessi jooksul.

Meie ettevõtte ärinõustamise meeskond koosneb suurepärase erialase ettevalmistusega spetsialistidest, kelle kogemused väga paljudest sektoritest ja tegevusvaldkondadest võimaldavad meil tagada parimad tulemused. Meie koostöövõrgustik on hästi sisse seatud, hõlmates nii Balti riike kui ka kogu maailma. 

Ettevõtte areng on pidev protsess, mis vajab kindlakäelist juhtimist. Grant Thornton Balticu äri- ja finantsnõustamise valdkond ühendab erinevaid finantsjuhtimise, -nõustamise, -arvestuse ja strateegilise planeerimise kompetentse. Kogenud finantsnõustajad abistavad klienti ettevõtte kõigis eluetappides. Aitame koostada äriplaani ja finantsprognoose, hindame ettevõtte seisukorda, aitame tuvastada arengu- ja kasvuvõimalusi, hindame ettevõtte väärtust, pakume erinevat tehingunõustamist ning vajadusel aitame ettevõtet kas saneerida või restruktureerida.

Saatke oma päring