Artur Suits

Äri- ja finantsnõustamise vastutav partner

Äripäeva raadio x Grant Thornton Ettevõtte ostmine - kas rätsepatöö või lihtne loogikarada Kuulake järgi

Tõhus ühinemiste ja omandamiste strateegia võib olla praktiline hoob väärtuse loomiseks ja kiiremaks kasvuks

Piirkondlike äritehingute aktiivsuse ja omakapitali väärtuse hindamiste hiljutine kasv on märk sellest, et turu usaldus on hakanud taastuma. Grant Thornton saab teid aidata kogu selle protsessi jooksul.

Meie ettevõtte ärinõustamise meeskond koosneb suurepärase erialase ettevalmistusega spetsialistidest, kelle kogemused väga paljudest sektoritest ja tegevusvaldkondadest võimaldavad meil tagada parimad tulemused. Meie koostöövõrgustik on hästi sisse seatud, hõlmates nii Balti riike kui ka kogu maailma. 

Ettevõtte areng on pidev protsess, mis vajab kindlakäelist juhtimist. Grant Thornton Balticu äri- ja finantsnõustamise valdkond ühendab erinevaid finantsjuhtimise, -nõustamise, -arvestuse ja strateegilise planeerimise kompetentse. Kogenud finantsnõustajad abistavad klienti ettevõtte kõigis eluetappides. Aitame koostada äriplaani ja finantsprognoose, hindame ettevõtte seisukorda, aitame tuvastada arengu- ja kasvuvõimalusi, hindame ettevõtte väärtust, pakume erinevat tehingunõustamist ning vajadusel aitame ettevõtet kas saneerida või restruktureerida.

Saatke oma päring

Tehtud tööd Vaadake kõiki

juuli 2019

Grant Thornton Baltic nõustas ISS Eesti omandanud investoreid

Finants- ja maksunõustamine

Nõustasime investoreid ISS Eesti äritegevuse ostmisel tehes finants- ja maksualase due diligence’i, tuvastamaks riske, mida tehingu läbirääkimistel ning ostu-müügilepingu sõlmimisel arvesse võtta.

Lugege lähemalt

juuni 2019

Rahvusvaheline hulgimüüja EUGESTA ostis Eesti juhtiva kohviettevõtte

Õigus-, maksu- ja finantsnõustamine

Nõustasime EUGESTA un Partneri SIA-t omandamistingimuste paika panemise, õigus-, maksu- kui ka finantsvaldkonna hoolsusauditi (due diligence) tegemise ning lepingute ja koondumisteate koostamisega.

Lugege lähemalt

märts 2019

Balti Spoon ostis Poola spoonitehase

Õigus-, äri- ja finantsnõustamine

Grant Thornton Baltic nõustas klienti läbirääkimistel ja tehingudokumentide koostamisel.

Lugege lähemalt