Digitaalses äris on kõik võimalik

Mida rohkem tooteid või teenuseid müüte digitaalsete müügikanalite kaudu, seda enam on Teil võimalik saada infot oma klientide kohta ja suunata neile võimalikult täpselt turundussõnumeid. Digiturunduse peamine fenomen on võimalus viia reklaam ja turundustegevused kindla kliendi või sihtgrupini.

Oleme välja töötanud digitaalse nähtavuse hinnangu, mille alusel saame ülevaate Teie ettevõtte digitegevustest ja ka sellest, mida Te ei tee. Hinnang toob välja senised turundustegevused ja kasutamata võimalused ning annab infot võimalike edasiste turundustegevuste kohta.

Analüüsi tulemusel saame vajadusel nõustada Teie turundusjuhti näiteks kodulehe optimeerimise (SEO), kasutajamugavuse, veebireklaami ja sotsiaalmeedia nähtavuse ning analüütika teemadel. Vaja­dusel aitame Teil luua digistrateegia ja pakume digiturunduse koolitusi. Meilt saate osta ka digiturunduse teenust tervikuna.

Koostöös Grant Thornton Balticu parimate spetsialistide ja koostööpartneritega viime Teie turundussõnumid õigete inimesteni. Õigetele sihtrühmadele reklaami suunamine aitab omakorda turunduskulusid optimeerida.

Võtke meiega ühendust ja vaatame Teie ettevõtte digiturunduse võimalused üle!

Saatke oma päring