Kiiresti muutuvas maailmas on tark keskenduda sellele, mis meile lisaväärtust loob ja milles me oleme eksperdid. Olgu selleks siis (kingade) tootmine, (autode) müümine, tarkvara arendamine või mõni muu valdkond. See tähendab, et tugiteenused on sageli mõistlik sisse osta.

Grant Thornton Baltic pakubki mitmesuguseid tugiteenuseid, et Teie ettevõte saaks keskenduda oma põhitegevusele. Lisaks raamatupidamisele, õigusnõustamisele ja paljule muule pakume ka laia valikut personaliga seotud teenuseid: personali värbamise, juhtimise, töölepingute ja tööõiguse ning töökeskkonna ja töötervishoiuga seonduv on vaid mõned näited.

Kes võivad vajada personaliteenuseid?

Personaliteenuste sisseostmise vajadus võib tekkida nii suurtel kui ka väikestel ettevõtetel. Väikefirmal võib täiskohaga personalijuhi palkamiseks ressursse nappida, samuti ei pruugi talle jaguda pidevalt tööd. Suurettevõttes võib aeg-ajalt vaja minna spetsiifilisi teadmisi – näiteks tööõiguses, või tuleb korraldada mahukat värbamiskampaaniat, milleks oma personalitöötajate nõust ja jõust jääb väheks.

Grant Thornton Baltic pakub Teile võimalust osta personaliteenuseid sisse täpselt sellises mahus ja just selles töölõigus, mida Te parasjagu vajate. Pakume täisteenust, mis tähendab kogu personalijuhtimise valdkonna katmist: värbamine, personaliarvestus, dokumentatsioon, inimeste arendamine jpm. Samuti on võimalik sisse osta ainult mõnda teenust, näiteks värbamist või personalidokumentatsiooni vormistamist ja korrastamist.

Miks sisse osta, mitte ise teha?

Peamine põhjus on aja ja raha kokkuhoid ning võimalus keskenduda oma põhitegevusele. Tänapäevane personalijuhtimine nõuab nii põhjalikke teadmisi ja kogemusi valdkonnast kui ka rutiinsete administratiivsete tegevustega efektiivselt hakkama saamist. Viimane tähendab, et administratiivsed töölõigud tuleks võimalikult palju automatiseerida. Kõike seda ei pruugi ettevõttel olla võimalik või mõistlik endal nullist üles ehitada.

Kõlab hästi? Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Kriisijuhtimine Grant Thorntoni personalijuht: kriisi ajal jaga infot pigem rohkem kui vähem Lugege lähemalt