Kiiresti muutuvas maailmas on tark keskenduda sellele, mis meile lisaväärtust loob ja milles me oleme eksperdid. See tähendab, et tugiteenused on sageli mõistlik sisse osta.

Grant Thornton Balticu teenuste hulka kuulub ka lai valik personaliga seotud teenuseid:

  • personalijuhtimise jt personaliga seotud protsesside analüüs (personaliaudit)
  • personalijuhtimise ja personaliga seotud protsesside juurutamine ettevõttes
  • värbamisalane nõustamine ja tugi värbamisprojektide läbiviimisel
  • personaliga seotud dokumentatsiooni ja töökorraldusalane nõustamine
  • personaliuuringute läbiviimine
  • majasisese personalijuhi ja/või personalispetsialisti teenuse osutamine
  • töökeskkonna- ja töötervishoiualane nõustamine

Kes võivad vajada personaliteenuseid?

Personaliteenuste sisseostmise vajadus võib tekkida nii suurtel kui ka väikestel ettevõtetel. Väikefirmal võib täiskohaga personalijuhi palkamiseks ressursse nappida, samuti ei pruugi talle jaguda pidevalt tööd. Suurettevõttes võib aeg-ajalt vaja minna spetsiifilisi teadmisi – näiteks tööõiguses, või tuleb korraldada mahukat värbamiskampaaniat, milleks oma personalitöötajate nõust ja jõust jääb väheks.

Grant Thornton Baltic pakub Teile võimalust osta personaliteenuseid sisse täpselt sellises mahus ja just selles töölõigus, mida Te parasjagu vajate. Pakume täisteenust, mis tähendab kogu personalijuhtimise valdkonna katmist: värbamine, personaliarvestus, dokumentatsioon, inimeste arendamine jpm. Samuti on võimalik sisse osta ainult mõnda teenust, näiteks värbamist või personalidokumentatsiooni vormistamist ja korrastamist.

Miks sisse osta, mitte ise teha?

Peamine põhjus on aja ja raha kokkuhoid ning võimalus keskenduda oma põhitegevusele. Tänapäevane personalijuhtimine nõuab nii põhjalikke teadmisi ja kogemusi valdkonnast kui ka rutiinsete administratiivsete tegevustega efektiivselt hakkama saamist. Viimane tähendab, et administratiivsed töölõigud tuleks võimalikult palju automatiseerida. Kõike seda ei pruugi ettevõttel olla võimalik või mõistlik endal nullist üles ehitada.

Kõlab hästi? Võtke meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Äripäeva raadio: Kasvukursil Kaugtöö viib tööõnnetuse mõiste absurdini Lugege lähemalt