Personalijuht on igas ettevõttes oluline töötaja. Kui ettevõtte eelmine personalijuht on lahkunud ja uus ei ole veel ametis või pole veel mõttekas oma personalijuhti palgata, siis tasub kaasata ajutine personalijuht, et organisatsioonis ei tekiks selles valdkonnas vaakumit või tööde pikemaajalist kuhjumist.

Ajutine personalijuht saab ettevõttesse tuua kompetentse, kogemusi ja parimaid praktikaid, mis võivad jääda kättesaamatuks väiksemale ettevõttele, kel pole mõistlik täiskohaga personalijuhti palgata.

Värske pilguga ja kogenud personalijuht võib ettevõtet üllatada, märgates teemasid, mida ettevõttes pole teadvustatud või millele pole tähelepanu jätkunud.

Ajutine personalijuht hoiab käigus ettevõtte igapäevased rutiinid ja tegevused, kui uue inimese leidmine võtab oodatust rohkem aega.

Mentor personalijuhile või personalispetsialistile

Väiksemal ettevõttel tasub kaaluda olemasolevale personalijuhile või personalispetsialistile ajutise personalijuhi tuge mentori ja konsultandina. See on hea võimalus kaasata kogemusega valdkonna spetsialist ning pakkuda vajadusel tuge uues rollis alustamisel või suuremate ühekordsete projektide käivitamisel ja elluviimisel.

Võtke meiega ühendust!

Airi Neemre
Tallinn, Eesti
Personaliteenuste juhtiv nõustaja
Airi Neemre
Tallinn, Eesti
Airil on üle paarikümneaastane kogemus personalivaldkonnas. Tema vastutusalas on olnud ettevõtete personalijuhtimisega seonduvate projektide ja protsesside juhtimine ning inimeste koolitamine, toetamine ja innustamine.
Avage Airi Neemre CV
Airi Neemre
Personaliteenuste juhtiv nõustaja
Airi Neemre

Kas Teil on küsimusi?

Kui Teil on sarnased väljakutsed ja Teil tekkis küsimusi, võtke palun ühendust meie spetsialistidega.