Kontrollitud IT-süsteemid tagavad äri tõrgeteta sujumise.

Järjest rohkem digitaliseerunud ärimaailmas tuleb üha enam rõhku panna infosüsteemide ja rakenduste töökindlusele ning protsesside toimimisele. Viimastel aastatel on kordades kasvanud rünnakud ettevõtete IT-süsteemide vastu. Seetõttu on viimane aeg võtta vastutus enda ettevõtte IT-süsteemide, protsesside ja kasutajate turvalisuse eest.

Infoturve on terviklik protsess, kus jälgitakse erinevaid infoturbe metoodikaid: korrigeeritakse IT-protsesse, kirjeldatakse strateegiaid ja poliitikaid. Lisaks analüüsitakse põhjalikult ettevõtte infovarasid ja -süsteeme ning hinnatakse võimalikke riske. Seda nimetatakse ettevõtte infoturbe auditeerimiseks, mille tulemusena selguvad võimalikud probleemid ja ohud ning nende kõrvaldamiseks vajalikud investeeringud.

Grant Thornton Balticul on tänu koostööpartnerite võrgustikule võimalik pakkuda terviklikku lahendust. See tähendab, et me ei koosta ainult vigade ülevaadet, vaid aitame kaasa ka lahenduste leidmisele, dokumentatsiooni parandamisele ning uute poliitikate ja sisekorraeeskirjade juurutamisele. Lisaks nõusta­me ning koolitame Teie juhtkonda ning töötajaid erinevate riskide, küberhügieeni ja töökorralduse küsimustes.

Peale teoreetilise poole suudab meie IT-meeskond vaadata IT-turvalisuse valdkonda tervikuna ja süveneda täpsemalt Teie ettevõtte vajadustesse ning probleemidesse. Meie meeskonnas on nii IT-juhid, andmekaitsespetsialistid, IT-audiitorid kui ka süsteemide administraatorid ja analüütikud.

Võtke meiega ühendust ja teeme Teie ettevõtte IT-süsteemid turvaliseks!

Saatke oma päring

Artikkel Kindlusta oma ettevõtte digitaalsed kroonijuveelid! Lugege lähemalt