Katrin Oblikas Inimesed ja org. kultuur juhtivnõustaja, auditi valdkonna juht Tallinn, Eesti +372 626 0500

Kogemused

Katrin tuli Grant Thornton Balticusse tööle 2018. aasta kevadel. Tema fookus on inimeste ja organisatsioonide arendamisel ning  auditi osakonna igapäevase töö korraldamisel. Katrin on juhtimiscoach ja pakub meie klientidele nii individuaalset kui ka meeskonna coahingut. Samuti nõustab ta ettevõtteid organisatsioonikultuuri ja inimeste arendamise strateegia väljatöötamisel ja  elluviimisel ning  kultuuriliste muudatuste juhtimisel.

Enne Grant Thorntonit töötas Katrin kümmekond aastat rahvusvahelises suurettevõttes Mars Inc. (70 000 töötajat), kus tema ülesannete hulka kuulus ka Royal Canin’i Baltikumi üksuse juhtimine. Katrin ehitas üles filiaalid Eestis, Lätis ja Leedus ning tegeles meeskondade loomise ja arendamise ning äritegevuse integreerimisega. Lisaks sellele panustas Katrin globaalses inimeste ja organisatsioonide (P&O) arendamise üksuses meeskonnatöö arendamisesse ja tegeles meeskondliku coachinguga eri riikide multikultuursetes meeskondades.

Katrin on läbinud Senior Practitioner Diploma taseme kursuse juhtide coachingu alal, ta on sertifitseeritud Conversational Intelligence ® C-IQ coach ja kuulub ka International Coach Federation Estonia ühingu juhatusse.

Katrin sai 2018. aasta kevadel ICF PCC (International Coach Federation Professional Certified Coach) akrediteeringu. Lisaks Katrinile on Eestis vaid neli ICF PCC akrediteeringuga coachi!

Katrin on läbinud Senior Practitioner Diploma taseme kursuse Executive Coachingus, ta on sertifitseeritud Conversational Intelligence ® C-IQ coach ja kuulub ka International Coach Federation Estonia ühingu juhatusse.

Kvalifikatsioon
  • Estonian Business School, rahvusvaheline ärijuhtimine (MBA)
  • Eesti Maaülikool, veterinaarmeditsiin (BA)
Artikkel Coach aitab meeskonnal kulda leida Lugege lähemalt