Meil töötamine

Kliendiga suhtlemine

Meie meeskonnaga liitumine tähendab, et külastad kliente esimesest päevast peale.

Tavaliselt kohtud koos oma kolleegidega ettevõtte omanikega, kes töötavad ka tegevjuhi, finantsjuhi ja tootearendajana või kõikidel neil ametikohtadel korraga. Mõnikord on kliendiks pereettevõte.

Omaniku juhitud ettevõtte nõustajana kujuneb sul tihe suhe motiveeritud ettevõtjate ja pühendunud omanikega. See nõuab lisaks ettevõtluse tundmisele ka väga laialdasi muid teadmisi. Kuigi era- ja kõikidele teistele ettevõtetele kehtivad paljuski ühesugused auditeerimis- ja raamatupidamisreeglid, eeskirjad ning seadused, ei ole nõustaja roll alati ühesugune.

Nõustades tuleb arvestada mitte ainult ettevõtte, vaid ka selle omaniku olukorda, sest omaniku isiklik eelarve on tihedalt seotud ettevõtte rahaasjadega. Näiteks tuleb ettevõtte riske hinnata ka osaniku tasandil. Ettevõttes, millega on seotud mitu omanikku ja mõnikord terve pere, võib see proovile panna raamatupidaja aususe ja sõltumatuse.

Otsekontaktid kliendiga

Alustades tööd Grant Thornton Balticus, loome sulle otsekontakti kliendiga, kes on sageli ise omanik. See annab sulle parima võimaluse luua tihe kliendisuhe, arendada oma ideid ja näha oma töö tulemusi.

Ülesandeid suures pildis

Meie juures oled meeskonna liige ja pead nägema ülesannet suures pildis. Sa ei tööta ainult oma kindla teenuselõiguga, vaid pead olema kursis kogu protsessiga.

Sinu sõna loeb

Palju räägitakse horisontaalsest organisatsiooni struktuurist – meil on see olemas. See tähendab, et saad alati mõjutada ettevõtte arengut ja sinu ideed on teretulnud. Meie organisatsioon pakub sobivat keskkonda neile, kes ei karda sekkuda ja on algatusvõimelised.

Meie lai teenusevalik pakub palju karjäärivõimalusi

Pakume klientidele täisteenust: auditeerimist ja raamatupidamist ning maksu-, õigus-, äri- ja finantsnõustamist. See tähendab, et oleme klientidele kõrgelt hinnatud partner ja meie töötajate karjäärivõimaluste valik on lai. Võib juhtuda, et alustad audiitori assistendina, soovides saada vandeaudiitoriks, ent mõne aasta pärast köidab sinu tähelepanu äriühingute nõustamine. Võimalusi on palju ja neid piirab ainult sinu enda huvi asja vastu.