Raamatupidamisassistent

Töökuulutuse number: 01

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Raamatupidamisteenused /Vandeaudiitor

Raamatupidamise assistendina oled aktiivne meeskonnaliige ning toetad tiimi erinevates tööetappides klientidele raamatupidamisteenuste osutamisel.

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Meie paindlik ja toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

Meie töötajatele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest siin on suurepärased ja toetavad kolleegid, huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded, väga head arenguvõimalused, paindlik töökorraldus ning kaasaegne töökeskkond Tallinna südames.

Grant Thornton Baltic on 1992.a. asutatud Baltikumi suurim kohalike partnerite juhitud äritegevuse toe ja nõustamisteenuste pakkuja. Meie teenuste hulka kuuluvad raamatupidamine ja auditeerimine, riskijuhtimine, maksuja õigusnõustamine, hindamine, äri- ja finantsjuhtimine. Grant Thornton Baltic kuulub rahvusvahelisse organisatsiooni Grant Thornton, mis on maailma üks juhtivaid sõltumatute auditeerimis- ja ärinõustamisettevõtete ühendusi. Grant Thorntonis töötab 50 000 eksperti, kes tegutsevad rohkem kui 130 riigis.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Karjäär Grant Thornton Balticus
“Minu kasvamine karjääriredelil sai alguse Grant Thornton Balticu praktikakuulutusest. Tegus praktika viis ägeda töökohani!“

Maris Ukanis, Grant Thornton Balticu raamatupidaja