Raamatupidaja

Töökuulutuse number:

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Raamatupidamisteenused

Grant Thornton Balticu kiirelt arenev ja innovaatiline raamatupidamisteenuste meeskond ootab oma tiimiga liituma raamatupidajat.

Raamatupidajana teenindad Sa igapäevaselt meie ettevõtte raamatupidamisteenuse kliente pakkudes neile kvaliteetset teenust, professionaalset tuge ning väga head klienditeenindust. Sul on võimalik kaasa lüüa erinevates kliendiprojektides ning õppida ja areneda finantsvaldkonnas laiemalt.

Raamatupidaja roll eeldab eelnevat erialast töökogemust (sh deklaratsioonide ning majandusaasta aruande koostamine ja esitamine) ning väga heade raamatupidamisalaste teadmiste olemasolu. Oluline on väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles ning MS Exceli head tundmine. Kasuks tuleb eelnev töökogemus raamatupidamisteenuste valdkonnas, kokkupuude erinevate raamatupidamistarkvaradega ning vene keele oskus.

Meie ettevõtte kultuur on pisut erinev tavapärasest! Tunned ennast hästi meie juures kui oled avatud, kohanemisvõimeline ja vastutustundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Väärtustame koostööd, hoolime väga oma inimestest ning anname neile oma töös piisavalt otsustus- ja tegutsemisvabadust.

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Meie inimestele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest meil on:

  • väga head arenguvõimalused
  • suurepärased ja toetavad kolleegid
  • juhtide ja partnerite igapäevane tugi
  • kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus
  • huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded
  • hubane töökodu Tallinna südames

Küsimuste korral võta julgelt ühendust ja tule külla!

 

Meie inimesed
Saan kujundada tulevikku

Anastasia Borovaja, Grant Thornton Balticu partner, raamatupidamisteenuste valdkonna juht