Palgaarvestaja

Töökuulutuse number: 03

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti, Tartu, Eesti

Kategooriad: Raamatupidamisteenused /Palgaarvestus/Nõustaja

Meie kiirelt arenev ja innovaatiline raamatupidamisteenuste valdkond otsib oma tiimi palgaarvestajat. 

Grant Thornton Baltic Anastasia Borovaja 463x354.jpg

Grant Thornton Baltic on 1992.a. asutatud Baltikumi suurim kohalike partnerite juhitud äritegevuse toe ja nõustamisteenuste pakkuja. Meie teenuste hulka kuuluvad raamatupidamine ja auditeerimine, riskijuhtimine, maksu- ja õigusnõustamine, hindamine, äri- ja finantsjuhtimine.

Palgaarvestajana teenindad Sa igapäevaselt meie ettevõtte palgaarvestusteenuse kliente pakkudes neile kvaliteetset teenust, professionaalset tuge ning väga head klienditeenindust. Oled kaasatud uute klientide juurutamisprotsessi ning toetad teisi raamatupidajaid palgaarvestusega seonduvates küsimustes. Sul on võimalik kaasa lüüa ka teistes valdkonna kliendiprojektides ja areneda raamatupidamisvaldkonnas laiemalt.

 

Kandideerimise tähtaeg on lõppenud

Palgaarvestaja roll eeldab:

  • eelnevat palgaarvestusalast töökogemust ning väga heade erialaste teadmiste olemasolu
  • väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust nii eesti kui inglise keeles
  • MS Exceli head tundmisgt

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus raamatupidamisteenuste valdkonnas
  • kokkupuude erinevate raamatupidamistarkvaradega
  • vene keele oskus

Ootame, et oleksid positiivse ja avatud hoiakuga, hea suhtlemisoskusega, täpne, korrektne ja kohusetundlik inimene, kes oskab planeerida oma aega ning seada prioriteete. Meie toetav töökeskkond tagab Sulle väga head arenguvõimalused ning aitab saavutada seatud eesmärke. Ettevõttena väärtustame suurepärast klienditeenindust ning häid suhteid meeskonnas, ootame seda ka Sinult.

 

Meie töötajatele meeldib töötada Grant Thornton Balticus!

Siin on toetavad kolleegid, huvitavad kliendid, mitmekülgsed tööülesanded, väga head arenguvõimalused, paindlik töökorraldus ning kaasaegne töökeskkond Tallinna südames.