Krüptovaldkonna projektijuht

Töökuulutuse number: 05

Töö tüüp: Täistööaeg

Asukoht: Tallinn, Eesti

Kategooriad: Ärinõustamine/Finantsnõustamine

Kandideeri sellele töökohale

Ootame Sind oma meeskonda!

Sind ootab ees vaheldusrikas töö, kus saad tegeleda nii krüpto ärisuuna arendamise, olemasolevate kliendisuhete haldamise kui ka uute klientide sisseelamisprotsessi juhtimisega. Sul on võimalus teha tihedat koostööd Grant Thornton Balticu erinevate teenusvaldkondadega, et tagada klientidele nende vajadustele vastav teenus.

Mida hakkad tegema meie ettevõttes?

  • Sa juhid edukalt krüptovaldkonnas tegutsevate klientide teekonda meie ettevõttes, osaledes koos teiste nõustajatega aktiivselt kliendi nõustamisprotsessis.
  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ning praktiliste lahenduste leidmine on Sinu prioriteet.
  • Kliendi tundmine ja talle meie teiste teenuste soovitamine on osa Sinu aktiivsest tegutsemisest.
  • Juhid edukalt uute klientide sisseelamisprotsessi ning pakud neile vajalikku finantsalast tuge nii raamatupidamise sisseseadmises, kui ka teistes finantsküsimustes.

Ootame, et omaksid eelnevat arvestatavat finantssalast töökogemust kas raamatupidamise või finantsjuhtimise valdkonnas sh tehnilist oskust või teadmisi ettevõtte raamatupidamise sisseseadmisel ja korraldamisel. Oluline on eesti keele oskus kõrgtasemel ning väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus inglise keeles koos erialase sõnavara valdamisega. Kasuks tuleb eelnev kokkupuude krüptovaldkonnaga.

Meie töötajatele meeldib töötada Grant Thornton Balticus, sest siin on suurepärased ja toetavad kolleegid, juhtide ja partnerite igapäevane tugi, huvitavad ja mitmekülgsed tööülesanded, väga head arenguvõimalused, paindlik töökorraldus, kaasav firmakultuur ning hubane töökodu Tallinna südames.

Tule meile külla ning saame tuttavaks!

Lisainfo saamiseks võta ühendust meie personalijuhi Marge Litvinovaga telefonil 626 0500, e-posti teel või kontakteeru LinkedIn'is!

Avaldatud: 24 sept 2021

Kandideerimise tähtaeg: 31 okt 2021

Meie inimesed
Võimalus luua midagi uut ja suurt

Kristjan Järve, Grant Thornton Balticu partner, maksunõustamise valdkonna juht