rich text with image

Töörõõmu hoiavad üleval mitmekesised tööülesanded, toredad kolleegid ja huvitavad kliendid

Liitusin Grant Thornton Balticu auditimeeskonnaga 2020. aasta jaanuaris, täpselt enne koroonakriisi. Ma ei teadnud, mida oodata, sest keskkond oli uus ja pidime olude sunnil jääma tööle kodukontoritesse. Suureks üllatuseks ootas mind ees väga toetav ja ühtehoidev meeskond. Kui mul tekkisid küsimused, siis alati keegi aitas, õpetas, soovitas, toetas – tundsin, et olen tulnud keskkonda, kus mind ja minu tööd väärtustatakse. Grant Thornton Balticus töötatud aja põhjal saan uhkusega öelda, et iga meie tiimiliige on väärtuslik, teda hinnatakse ja hoitakse.

Auditimeeskonnas on avatud suhtlemine ja koos püüdleme auditi protsesside täiustamise poole. Väga suureks plussiks loengi seda, et meil on võimalik teha auditiprojekte ja samal ajal osaleda auditiprotsessi täiustamises. Olen saanud areneda ja kaasa rääkida auditiosakonna juhtimises, töötajate koolitamises ja auditi metodoloogia väljatöötamises.

Mulle meeldib oma töö, sest selles on nii planeeritav kui ka loominguline pool. Samuti on väga palju erineva profiiliga kliente, kes avardavad silmaringi ja keda on põnev auditeerida. Ma ei ole päevagi kahetsenud, et liitusin Grant Thornton Balticu kollektiiviga – siin on targad, nutikad, abivalmid, toredad ja sõbralikud kolleegid, kellest ei oleks osanud unistadagi.

Kas meie ettevõte kõnetab Sind?