Me oleme arenevatele organisatsioonidele head nõuandjad

Arenevad organisatsioonid suudavad õige toetuse abil korda saata suuri asju. Neil on vaja nõuandjaid, kes mõistavad sügavuti nende ettevõtet, tegevusvaldkonda ja kasvueesmärke. Meie võimalused, teadmised ja kultuur lubavad meil seda rolli suurepäraselt täita.

Oleme veendunud, et Grant Thornton on ainus organisatsioon, mis on võimeline ühtaegu pakkuma nii vajalikku mastaapsust, laitmatut teenust kui ka toimivaid suhteid. See tagab teie ettevõttele kõik arenguks vajaliku.

 

Artikkel Grant Thorntonil väga edukas aasta Lugege lähemalt

Kes me oleme?

Ülemaailmse organisatsioonina, mille käive on 5 miljardit USA dollarit ja kuhu kuuluvad liikmesettevõtted rohkem kui 140 riigist, on meil olemas kõik vajalik selleks, et rahuldada teie muutuvaid vajadusi. Samas tegutseme ettenägelikult ja kiiresti, et saaksite olla teistest sammu võrra ees. Meie kaubamärki tuntakse ja austatakse kogu maailmas. Oleme üks suuremaid ülemaailmseid raamatupidamisorganisatsioone, mida tunnustavad kapitaliturud, järelevalveasutused ja rahvusvahelised standardiorganisatsioonid üle maailma.

Üle 56 000 Grant Thorntoni töötaja enam kui 750 kontoris ja 140 riigis on keskendunud klientide, kolleegide ja kogukondade elu paremaks muutmisele.

Pakume ainulaadset kombinatsiooni, mis hõlmab:

  • ülemaailmset tegevusulatust ja tehnilist asjatundlikkust
  • partnerite ja spetsialistide pühendunud tähelepanu
  • kiire ja koostööalti teeninduse mudelit
  • siirast huvi teie kasvuvõimaluste avamise vastu.

Kuidas me töötame?

Me tegutseme vastavalt kliendi vajadustele ja temaga koostööd tehes. Võtame aega selleks, et õppida põhjalikult tundma teie ettevõtte tegevust ning esitame teile seejärel ülevaatliku pildi ja värske vaatenurga, mis viib teid edasi. Me tegutseme kiiresti, ilma bürokraatiata, meie otsustamisahelad on lühemad ja meie meeskondadel on õigus teha ise otsuseid – kui teil on tulemusi kiiresti vaja, siis te saate need.

Miks me seda teeme?

Tunneme siirast huvi teie kasvuvõimaluste avamise vastu. Olenemata sellest, kas tegemist on aktsionäride vara suurendamise, tegevuse tõhustamise või investorite usalduse võitmisega, võtame arvesse nii oma soovi teha seda, mis on teie jaoks tuleviku seisukohalt parim kui ka oma sisetunnet selle kohta, mis aitaks teid kohe praegu.

Grant Thornton Internationali kohta saab lisainfot lugeda meie globaalsel kodulehel.

Tutvuge ka Grant Thornton Internationali 2019. aasta läbipaistvusaruandega [ 3793 kb ].